Jak puzZel z puzZlem

Jak puzZel z puzZlem

BlogBIG601

Niech zgadnę, informację o tym, że 25 edycja Konferencji iNET Meeting będzie wydarzeniem przełomowym znacie już pewnie na pamięć. Co to właściwie oznacza dla uczestników? W jaki sposób zyskają na tym nasi Partnerzy? O czym będą opowiadać prelegenci? No i na koniec… po co właściwie robić jedną wspólną Konferencję – 25 iNET Meeting / OKTEL6? Przeczytajcie sami!

Miesiące przygotowań, dziesiątki godzin spędzonych na spotkaniach obu organizacji, wspólne wybranie celu i klimatu przewodniego nadchodzącego wydarzenia – to od tego to wszystko się zaczęło. Od pierwszych kontaktów zespołów projektowych obu firm cel był jasny i nadrzędny – na tym połączeniu ma zyskać przede wszystkim uczestnik. Kilkanaście obejrzanych obiektów hotelowych i rozjazdy po Polsce utwierdziły nas w przekonaniu, że tym razem oczywistym wyborem będzie centralna część naszego kraju. Odejście od organizacji Meetingu w dużych miastach pozwoliło na wybranie malowniczo umiejscowionego Hotelu Wodnik w którym wszyscy teleportujemy się na Hawaje!

Współorganizacja jednego z największych wydarzeń branżowych w Polsce pozwoli nam na przygotowanie atrakcji jakich jeszcze nie było! W naszych planach jest nie tylko aranżacja przestrzeni wewnątrz hotelu, ale także przylegającego terenu outdoorowego. Mechaniczna deska surfingowa, taniec Hula, pokaz Firedance, egzotyczne owoce, warsztaty bębniarski, plenerowe kino z filmami o tematyce hawajskiej – to naprawdę przejdzie do historii, Nie zapominamy także o aspekcie edukacyjnym. Zaplecze i znajomość branży pozwala nam zaprosić ekspertów, którzy w dwóch równoległych blokach agendy będą szkolić i uświadamiać nas w kwestiach palących tematów branżowych.
Na scenie spotkacie ekspertów zarówno z ramienia organizatorów, fantastycznego Bernarda Frugę z fruga.net, znanych i lubianych przedstawicieli TechMine, min. Łukasz Zjawiński, oraz niezastąpionego Piotra Pytla – Twoi Eksperci. Nie zabraknie również bloku prawnego – KLARP, Epulegal, Kl-kancelaria – to właśnie oni opowiedzą o tym jak bezpiecznie kierować swoją firmą. Czujesz się mocny w tym co robisz i uważasz, że prelekcje nie są dla Ciebie ponieważ prowadzenie biznesu masz w małym palcu? Gratulujemy, ale i tobie nie pozwolimy się nudzić – Rafał Zimnik „Zimny Trener” nakłoni Cię do zwiększenia ilości minut podczas codziennej aktywności. Wojtek Kujawa opowie o swojej pasji – spadochroniarstwie, oraz pozwoli Ci nie tylko dotknąć, ale także ubrać niezbędny osprzęt, natomiast Olga Wiśniewska i Karol Świerkot, prowadzący na co dzień blog Color Cubano, pokażą Ci jak wygląda życie na Kubie!

Ten tekst nie ma na celu przekonać Cię do rejestracji na 25 iNET Meeting / OKTEL 6. Tę decyzję pozostawiamy już tylko Tobie. My ze swojej strony podsuniemy jednak ostatni argument  – OSZCZĘDNOŚĆ!

  • Nie masz potrzeby zakupu dwóch wejściówek na każdą z konferencji,
  • Nocleg rezerwujesz tylko raz,
  • Niemal z każdego miejsca w Polsce dotrzesz do Bełchatowa w maksymalnie 3h,
  • Poznasz unikatową ofertę wystawców prezentujących nowości produktowe na stoiskach branżowych.

    Do zobaczenie w Bełchatowie. Aloha!

 

~ Paweł Kucięba, iNET GROUP Sp. z o.o.


 

Czytaj także:
SPONSORZY, POZNAJMY SIĘ
JAKA CENA ZA INTERNET?

%d bloggers like this: