Sponsorzy, poznajmy się

Sponsorzy, poznajmy się

Big539b

25 iNET Meeting / OKTEL 6 to idealna okazją do zaprezentowania i wypromowania swojej firmy. W poprzednich edycjach wydarzenia zgromadziliśmy ponad 50 wystawców, którzy prezentowali zalety i innowacje swoich firm na stoiskach targowych i autorskich prezentacjach. Ponad 500 gości z niemal 250 organizacji biorących udział w konferencji odwiedziło stoiska i odbywało branżowe rozmowy. To wspaniały krok w kierunku rozwoju swojego biznesu!
W Bełchatowie, specjalnie dla naszych partnerów i sponsorów rozpoczynamy dzień wcześniej! 18 maja (Poniedziałek) budujemy stoiska i aranżujemy powierzchnię wystawienniczą by wieczorem spotkać się w mniejszym gronie przy wspólnej integracyjnej kolacji. Pozwoli to wystawcom na poznanie nie tylko oferty innych firm, ale także osób odpowiedzialnych za poszczególne projekty. Myślicie, że to koniec nowości? Otóż nie!
Jeśli zdecydujesz się na zakup jednego z Pakietów Sponsorskich zyskasz możliwość uczestnictwa w warsztacie: „Wystąpienia publiczne dla Prelegentów” o wartości 1000zł! Celem warsztatów jest przygotowanie uczestników do samodzielnego i skutecznego prowadzenia prezentacji biznesowych ukierunkowanych na realizację celów sprzedażowych. Podczas warsztatów nauczysz się:

  • czym jest profesjonalna autoprezentacja i jak jej używać.
  • jak przygotowywać się do wystąpienia, żeby realizować swoje cele biznesowe i sprzedażowe
  • jak porządkować treść tego, co chce powiedzieć w 10 minut, za pomocą prostego modelu opartego na 4 pytaniach.

Warsztat poprowadzi Piotr Pytel, który od 1999 roku zajmuje się handlem i sprzedażą. Swoich najlepszych klientów pozyskuje za pomocą wystąpień na konferencjach biznesowych. Program warsztatu skonstruował na bazie przeprowadzonych ponad 1800 godzin szkoleniowych z obszaru autoprezentacji, wystąpień publicznych i prezentacji handlowych oraz doświadczeń zebranych podczas przeszkolenia ponad 3100 osób w tym zakresie, na przestrzeni ostatnich 5 lat.

Przyszłość Twojej firmy jest dla Ciebie ważna? Chcesz zaprezentować swoją unikalną ofertę? Interesuje Cię zakup powierzchni wystawienniczej? Odezwij się!

Pawel
Paweł Kucięba
Kierownik ds. Marketingu i Eventów
email:pawel.kucieba@inetgroup.eu
Tel: +48 605 906 906


Czytaj także:
BRAK EFEKTÓW ZE SZKOLEŃ?

%d bloggers like this: