RMF online -25%

RMF online -25%

BlogBIG03195

Internet i telewizja to nie ryż czy papier toaletowy. Nie ma zatem co liczyć na sprzedażową hossę w okresie pandemii i wyhamowania gospodarczego. To nie oznacza jednak, że należy wstrzymać swoje działania promocyjne. Przy zachowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa, BOK pracujący w trybie HomeOffice i technicy w terenie mogą wciąż dostarczać nowych Klientów dla Twojego biznesu. Świat wciąż się kręci, nawet jeśli trochę wolniej.

W ślad za tym myśleniem skontaktowaliśmy się z zespołem RMF, który przygotował dla Was 25% rabat na kierowane regionalnie kampanie reklamowe online. Emitowane na platformach radiowych grupy RMF, wyłącznie w obrębie i zasięgu Waszych sieci.
Czas narodowej kwarantanny to moment, w którym odważne kampanie i bombardowanie komunikatami może nie być dobrze odebrane przez lokalne społeczności. Dlatego w wielu procesach marketingowych zwolniliśmy tempo i bardziej ważymy słowa. Jednocześnie nie zrywamy kontaktu z potencjalnymi Klientami Operatorów, podtrzymując niezbędne relacje. A -25% na dedykowaną reklamę radiową to dobry moment na przypomnienie Wam o tym wyjątkowym kanale komunikacji – RMF online.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdzić koszt i mierzalny zasięg takiej reklamy w Twoim zasięgu? Trwającej powiedzmy przez 20 sekund, nagranej przez profesjonalnego, radiowego lektora i emitowanej przez dwa tygodnie? Przyślij do nas listę kodów pocztowych, które chcesz objąć reklamą.

more

 


 

Czytaj także:
RADIEM JAK SKALPELEM

%d bloggers like this: