Marketing OVIGO

Marketing OVIGO

BlogBIG4

„OVIGO to twoja telewizja IPTV. Usługa, która umożliwia oglądanie ulubionych kanałów na telewizorze, komputerze, telefonie lub tablecie.”

Powyższe słowa, widniejące na stronie ovigo.tv dedykowane są dla końcowych odbiorców usługi. Dla Ciebie OVIGO to przede wszystkim nowoczesna alternatywa dla pozostałych platform telewizyjnych i dodatkowy, łatwo skalowalny przychód w prostym modelu biznesowym. Teraz Twoja telewizja IPTV oferuje wsparcie w zakresie działań marketingowych i sprzedażowych.

Ovigo-family-1200x444

Rozpoczynając współpracę z OVIGO otrzymujesz tzw. reklamowy pakiet startowy. Ulotki, plakaty oraz materiały cyfrowe do wykorzystania na Twojej witrynie i w Twoich mediach cyfrowych. Jednak wspólne działania marketingowe nie kończą się na tym. Wszyscy Operatorzy posiadający aktywną usługę OVIGO od 16 marca otrzymają wsparcie w postaci reklam w mediach społecznościowych, emitowanych w ramach naszego budżetu reklamowego. Każdy kwartał to nowe kampanie reklamowe, kierowane do określonych, demograficznych grup odbiorców w zasięgach Operatorów OVIGO. Promocje i konkursy skierują użytkowników sieci bezpośrednio do REJESTRACJI, która będzie aktywna wyłącznie dla użytkowników wewnątrz infrastruktury sieci partnerskich.

ovigo-sport-1200x444

Upewnij się, że masz OVIGO w swojej ofercie. Zadbaj o właściwe wdrożenie usługi przy pełnym wsparciu naszego zespołu. Zaprezentuj ofertę na swojej witrynie i w swoich działaniach sprzedażowych. Od nas otrzymasz medialne wsparcie, dzięki któremu w bierny sposób pozyskasz wielu nowych Klientów na usługi telewizyjne i internet. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z Horyzont Media i zamów swoje OVIGO.


Czytaj także:
PAKIET BEZPŁATNY OVIGO
OVIGO OKIEM TESTERA

%d bloggers like this: