BlogBIG20200528d

Większość komunikacji szkoleniowej na rynku przeniosła się do sieci. Jednak pomysł realizacji szkoleń SEP 1kV w wersji Online narodził się w biurze iNET GROUP. Pamiętacie naszego mobilnego Roberta? To właśnie w jego głowie pojawiła się pierwsza iskra, która zainicjowała całą serię następujących po sobie zdarzeń.

Na skrzynkach pocztowych organizatorów szkoleń raz po raz zaczęły lądować maile z zapytaniami od Roberta. I o ile sama organizacja warsztatów w wersji zdalnej nie stanowiła problemu, o tyle przeprowadzenie egzaminów w takiej formule okazało się sporą przeszkodą. A sami zapewne przyznacie…na co komu szkolenie bez egzaminu. Szczególnie gdy w grę wchodzą wymagane ustawą uprawnienia pracowników, bez których nie wolno im włożyć do elektrycznego gniazdka nawet poślinionego palca.

Na szczęście bycie upartym często popłaca. A Robert jest bardzo uparty 🙂 Informacje o zapotrzebowaniu ze strony naszej branży i konsekwentna współpraca z organizatorami szkoleń zaowocowała pierwszym w Polsce Szkoleniem i Egzaminem SEP 1kV Onlie! Szkolenie odbywa się dzisiaj (28 maja), pewnie w chwili gdy czytasz ten tekst. Jak nie trudno było się domyśleć, pierwsza grupa uczestników zebrała się w okamgnieniu. Pozostali potrzebujący niech nie załamują rąk. Jesteśmy gotowi na kolejne grupy i terminy.

Pamiętajcie, jeśli Wasze uprawnienia straciły ważność nie musicie zastanawiać się kiedy sytuacja za oknem pozwoli Wam na uczestniczenie w szkoleniach i egzaminach. Już teraz możecie zapisać się na listę zainteresowanych TUTAJ. W chwilę po zebraniu nowych grup poinformujemy Was o kolejnych terminach SEP 1kV eksploatacja i dozór.

Brawo Robert! 🙂

Screeny ze szkolenia
fb

rob


 

Czytaj także:
iNET GRAND TOUR
SZKOLENIE 1KV