BlogBIG20200709c

I znowu zapukały do naszych drzwi i okien – wakacje. Chociaż w tym roku, jak zapewne przyznacie, mają trochę inny klimat. Polskie morze zamiast Śródziemnego, śląska z grilla zamiast krewetek i spadek sprzedaży usług sieciowych. Chociaż kilka przykładów wśród Operatorów ISP pokazuje, w jaki sposób wykorzystać wakacyjne tendencje i możliwości multimedialnych kanałów reklamy. Gdy inni odpuszczają i zwijają żagle oni celują w tych, dla których multimedia stają się wakacyjną koniecznością.

Gdy zacznę zdanie od słowa „iBOOK” pewnie uznasz to za reklamę 🙂 Gdy przypomnę, że w ramach usługi każdy współpracujący z nami Operator otrzymuje pełną obsługę facebook, projekty poligraficzne (ulotki, banery, plakaty) i konsultacje sprzedażowe, pewnie powiesz, że już to słyszałeś. Dlatego dzisiaj czas na krótkie wideo a po nim kilka słów do rozwagi.

To co zobaczyłeś to krótkie video, które uruchamiamy w ramach usługi iBOOK dla wszystkich Operatorów korzystających z naszego wsparcia reklamowego. Wystarczy, że każdy z Operatorów dostarczy nam niezbędne informacje do zorganizowania skutecznej kampanii a przygotujemy dla niego jego wersję powyższego filmu reklamowego. Pamiętajcie jednak o budżetach na dystrybucję. Dobry pomysł i realizacja to tylko początek. Zupełnie jak z ulotkami – co z tego, że je wydrukowałeś, jeśli nikt ich nie rozniósł? Multimedia wymagają budżetu i bez niego są tylko fajnym filmem o gościu na spadochronie.
To tylko prosty przykład tego co możesz pokazać Klientom a czego pewnie nie wykorzystujesz. Potrzebujesz więcej? Spotkaj się z nami i porozmawiajmy wspólnie o strategii sprzedażowej Twoich usług. Wakacje to dobry czas na skuteczne targetowanie oferty i powstrzymanie spadkowej tendencji sprzedaży. Do zobaczenia.


Czytaj także:
JAKI EFEKT PRZYNIÓSŁ LOKALNY MARKETING