Zdalne podpisywanie umów abonenckich to nie tylko odpowiedź na trudne sprzedażowo czasy pandemii i przeniesienie większość relacji z Klientami w OnLine. To również standard, który obowiązuje w wielu branżach, na wielu płaszczyznach. Nawet relacje biznesu z urzędami i administracją w dużej mierze opierają się dzisiaj na schemacie podobnym jeśli nie jednoznacznym z umowami zdalnymi. Od maja tego roku i czasu premiery rozwiązania iSIGN wielu operatorów zdecydowało się na wdrożenie tej metody zawierania umów do swojego modelu biznesowego. Przy właściwym komunikowaniu Klientom nowego sposobu podpisywania dokumentów efekty można było zauważyć od razu. Co było do przewidzenia, biorąc pod uwagę oczekiwania konsumentów.

Usługa iSIGN, oparta na systemie FLowDog dostarczanym przez LoVo Software Sp. z o.o. to wciąż ewoluujący produkt, reagujący na potrzeby rynku i wymogi technologicznej integracji stawiane nam przez rynek operatorski. Teraz oddajemy do Waszej dyspozycji nie tylko interfejs webowy, pozwalający na podpisanie umowy w nowym oknie przeglądarki, ale również dokumentację API, dzięki której Klient przejdzie przez cały proces sprzedażowy nie opuszczając waszej strony internetowej. Takie rozwiązanie to wygoda, zarówno dla operatora jak i Klienta. Zdalne podpisywanie umów pozwoli Wam na sprzedaż usług Klientom, którzy z różnych powodów nie chcą odwiedzić biura obsługi Klienta, lub zwyczajnie mieszkają na peryferiach zasięgu Waszej sieci.

Odwiedź stronę i-sign.pl i sprawdź na czym polega usługa zdalnego podpisywania umów. Jeśli chcesz otrzymać ofertę na iSIGN, wypełnij formularz poniżej lub skontaktuj się z nami drogą mailową pod adresem i-sign@inetgroup.eu.

FORMULARZ KONTAKTOWY


Czytaj także:
iSIGN UMOWY ONLINE