Co było pierwsze? Jajko czy kura? I kto ma rację? Teoretycy czy praktycy? Jak to się dzieje, że pewne produkty kupujemy chętniej a inne omijamy szerokim łukiem? Pokładamy zaufanie we własnym zdaniu, opiniach innych czy może w doświadczeniu producentów? Jeśli wybieramy konkretny produkt to stawiamy przede wszystkim na praktyków i wieloletnia historię potwierdzonych sukcesów?

Motywacje naszych wyborów są różne, jednak w większości przypadków jesteśmy zgodni. Liczy się doświadczenie, jakość i referencje. To kolejny z powodów, dla których net360 to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Stworzony przez Operatora dla Operatorów. Bazujący na 15 latach doświadczeń we wspieraniu biznesów telekomunikacyjnych w całej Polsce. net360 to historia zarządzania niemal ćwiercią miliona Klientów końcowych w bazach danych ponad setki ISP.

W czym tkwi nasza największa przewaga? Słuchamy i reagujemy. Dlatego nasi specjaliści cały czas zbierają Wasze pytania i sugestie. Chcesz aby net360 wyprzedzał Twoje potrzeby? Masz pytania dotyczące działania systemu i jego integracji z innymi narzędziami? Wypełnij nasz formularz kontaktowy, dzięki któremu budujemy obszerną bazę FAQ.


Czytaj także:
WDRAŻAMY WE WRZEŚNIU