Nowe puzzle iNET GROUP

Nowe puzzle iNET GROUP

Aktualna strona internetowa każdej marki to element kluczowy, który wpływa na jej postrzeganie w przestrzeni online. Wchodząc na wybrane WWW chcemy zapoznać się z aktualnościami, ofertą firmy i znaleźć niezbędne dane kontaktowe do konkretnego działu odpowiedzialnego za prowadzone projekty.
Rozwój iNET Group w naturalny sposób przyczynił się do powstania coraz to nowszych domen związanych z prowadzonymi przez nas projektami, konferencją iNET Meeting, Telewizją OVIGO czy dedykowaną domeną związaną ze szkoleniami. Mnogość informacji, odnośników i miejsc, do których klienci usiłują trafić wprowadza każdego z nas w pewnego stopniu frustrację, która często skończyć może się opuszczeniem naszej witryny. A tego przecież nie chcemy, prawda?

Zespół projektowy iNET Group zdecydował się na prosty ruch, który w znacznym stopniu usprawni poruszanie się pomiędzy subdomenami i bezpośrednimi stronami partnerów z którymi współpracujemy. Już od dzisiaj wchodząc na www.inetgroup.eu przeniesiesz się do czystego, intuicyjnego panelu, który pomoże Ci odnaleźć interesującą kategorię działań, które obecnie powadzone są w naszej firmie.

Minimalistyczny styl głównej strony ma na celu zmniejszenie czasu poszukiwań konkretnych zakładek. Mamy nadzieję, że zarówno zaproponowany przez nasz zespół układ kafelek, wygląd menu, a przede wszystkim treści, które na bieżąco będziemy aktualizować wewnątrz konkretnych „kafelków” spotkają się z Waszą aprobatą, co przełoży się na pozostanie na bieżąco z tym co iNET ma Ci do zaoferowania!

Pozostań online i wejdź na NOWE www.inetgroup.eu – to Twoje nowoczesne centrum dowodzenia!


Czytaj także:
DOŁĄCZ DO iNET GROUP

%d bloggers like this: