MetroSMS – nowoczesne narzędzie do komunikacji z klientem
     smsy hurtowe już od 0,09 PLN netto w ofercie Metroport

Współczesny świat wymaga od przedsiębiorców podejmowania nowoczesnych i konkretnych kroków, pozwalających utrzymać stałą komunikację z klientem. Bieżąca komunikacja z klientem jest bardzo ważna, tylko czy przedsiębiorcy mają na nią tyle czasu? Czy czasochłonne działania mają sens i przynoszą założone efekty? Kiedyś do tego celu wykorzystywano ulotki, reklamy w prasie i listy a skuteczność nie przynosiła zadawalających rezultatów. Obecnie wraz z rozwojem technologii mobilnych zmieniają się również kanały komunikacji z klientem. W obecnych czasach 99% społeczeństwa nie rozstaje się ze swoją komórką. Mamy je przy sobie zawsze i wszędzie. Niemal wszyscy użytkownicy telefonów komórkowych chcąc, nie chcąc odbierają smsy automatycznie i mimo wszystko odczytują je przed skasowaniem. Jest to więc bardzo dobre narzędzie do masowej komunikacji z klientami, które pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze a ponad to ma dużo większą skuteczność niż dotychczasowe metody komunikacji.

NOWA OFERTA? PROMOCJA? PRZYPOMNIENIE O PŁATNOŚCIACH?

Dzięki usłudze masowej wysyłki sms-ów już nikt nie zostanie pominięty. Usługa umożliwia dostarczenie informacji nawet do wielu tysięcy klientów jednocześnie. Przedsiębiorca zaoszczędzi czas na komunikacji z klientem, skupi się na dalszych działaniach firmy a klienta nie ominą istotne dla niego informacje. I takim oto sposobem wilk syty i owca cała 😊

Z przyjemnością informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty usługi smsów hurtowych – MetroSMS. Zalety ? Wygodna, szybka i efektywna komunikacja, własna nazwa nadawcy lub dedykowany numer, możliwość dwustronnej komunikacji z klientami, dostępna dokumentacja API, atrakcyjne ceny.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami.
Adam Badowski
tel. 780 287 777
adam.badowski@metroport.pl


Czytaj także:
TELEFONIA KOMÓRKOWA ZA 9 ZŁ
10 KART NA START