Firmowe wydatki telekomunikacyjne

Firmowe wydatki telekomunikacyjne

Komfortowy i nowoczesny proces obsługi klientów, sprawny obieg informacji, wysoka jakość i skuteczność działania pracowników to cele, jakie stawia sobie każda firma. Dla zarządzających firmami z sektora MŚP liczy się efektywność, przy jednoczesnym obniżaniu kosztów. Szczególnie dzisiaj, w dobie pandemii, która wymusza digitalizację wielu procesów. Jakie rozwiązania telekomunikacyjne wybrać, aby korzystać z najnowocześniejszych funkcjonalności i jednocześnie dbać o firmowe wydatki? Odpowiedzią na te wyzwania są rozwiązania VoIP.

ELASTYCZNOŚĆ PRZEDE WSZYSTKIM

Sercem kompleksowego systemu oferowanego przez Grandstream są centrale IP, takie jak elastyczna i bardzo wydajna centrala IP UCM6510, która w wyjątkowo korzystnej cenie oferuje usługi transmisji głosu, wideo i danych, a także usługi mobilne. To wszystko w połączeniu z zaawansowanym, lecz intuicyjnym i prostym w obsłudze, interfejsem internetowym umożliwiającym zdalne zarządzanie. Zakup tego urządzenia jest jednoznaczny z uwolnieniem się od wszelkiego rodzaju opłat licencyjnych, dopłat za dodatkowe funkcje czy aktualizację oprogramowania wewnętrznego. Koszt całego niezbędnego sprzętu oraz oprogramowania wliczony jest bowiem w cenę.

Grandstream UCM6510 – elastyczna centrala

Dla właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw, których zespoły często ograniczone są do niezbędnego minimum, zawsze ważne jest, by rozwiązania, które wdrażają w organizacji jak najmniej angażowały pracowników. Właśnie z myślą o nich powstał interfejs internetowy centrali Grandstream UCM6510, który oferuje funkcję Zero Configuration. To oznacza, że instalacja, konfiguracja i zarządzanie wymagają zaledwie kilku kliknięć. Konfiguracja punktów końcowych odbywa się automatycznie, co jest ogromnym ułatwieniem, bo centrala może obsługiwać do 2000 użytkowników, do 200 równoczesnych połączeń i 8 mostków konferencyjnych z maksymalnie 64 uczestnikami. Dodatkowo obsługuje nie tylko połączenia głosowe, ale także połączenia wideo pomiędzy dowolnymi urządzeniami zgodnymi z protokołem SIP, nie tylko wideotelefonami, ale także np. kamerami do monitoringu, czy domofonami IP.

SZEROKI WACHLARZ NOWOCZESNYCH FUNKCJONALNOŚCI

Grandstream to nie tylko centrale, do których podłączyć można już działające w firmie urządzenia telekomunikacyjne, to także eleganckie i nowoczesne telefony i wideotelefony IP. Firmy z sektora MŚP często wybierają serię telefonów GRP gwarantująca pakiet funkcji nowej generacji, m.in. dźwięk jakości HD, bezpieczeństwo i szyfrowanie przechowywanych danych oraz telefony przenośne z serii WP810, gwarantujące komfortową komunikację i do 6 godzin non stop na jednym ładowaniu baterii. To komfortowe rozwiązanie przede wszystkim dla tych, których praca wymaga nieustannego przemieszczania się po biurze albo magazynie.

Grandstream GRP2616 – wysokiej klasy telefon IP telefon IP klasy operatorskiej

Grandstream WP810 – przenośny telefon WiFi

ROZWIĄZANIA IDEALNE NA CZAS PANDEMII

W związku z panującą pandemią jednym z filarów firmowej komunikacji stały się wideorozmowy i spotkania online. Z pomocą wideotelefonów z oferty Grandstream można spotykać się nie tylko bezpiecznie, ale wyjątkowo łatwo. Dzięki pracy w ogólnodostępnym nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, systemie Android urządzenia te gwarantują dostęp do sklepu Google Play i do wszystkich najbardziej popularnych aplikacji, takich jak Teams™, Skype™, Microsoft Lync™, Salesforce1™ ZOOM czy GoToMeeting™.

Grandstream GXV3380 – innowacyjny wideotelefon z wyświetlaczem dotykowym

Równie istotna stała się kontrola dostępu do firmowych przestrzeni biurowych lub magazynowych. Odpowiedzią na te nowe wzywania są oferowane przez Grandstream domofony. Urządzenie GDS3710 łączy w sobie funkcję kamery IP oraz interkomu i zapewnia kontrolę dostępu i monitorowanie zabezpieczeń budynków. Domofon ma budowany czytnik kart RFID i umożliwia bezdotykową obsługę. GDS3710 jest wyposażony w zintegrowane PoE w celu łatwej instalacji, jasne diody LED do oświetlania przestrzeni, czujnik ruchu i przełącznik oświetlenia. Połączenie urządzenia Grandstream GDS3710, telefonów IP, wideotelefonów GXV oraz aplikacji mobilnej GS-Wave zapewnia kompletne rozwiązanie do kontroli dostępu, wideointerkomu i potrzeb rejestracji bezpieczeństwa.

Grandstream GDS3710

WiFi ZAWSZE I WSZĘDZIE

Aby móc bezproblemowo korzystać z rozwiązań VoIP i oszczędzać na kosztach telekomunikacyjnych na co dzień niezbędny jest dostęp do sieci i silny sygnał. Zasięg do 300 m, dwuzakresowe WiFi i wysoką przepustowość z możliwością podłączenia nawet 200 urządzeń bezprzewodowych oferują punkty dostępu Grandstream. Ich podłączenie i użytkowanie jest wyjątkowo proste, bo odbywa się w chmurze. Dzięki technologii QoS z bardzo niskim opóźnieniom doskonale sprawdzają się w komunikacji głosowej przez WiFi (VoWiFi). Funkcjonalność PoE – Power over Ethernet pozwala na podłączanie urządzeń jednym przewodem.

Grandstream GWN7630 – wydajny punkt dostępu WiFi

Oferowane przez Grandstream rozwiązania od central, przez punkty dostępu WiFi po telefony IP, wideotelefony, systemy konferencyjne i domofony tworzą kompatybilny i łatwy w obsłudze system. Co jednak jeszcze ważniejsze, zastosowanie jednego z rozwiązań z oferty Grandstream nie wymaga wymiany całej infrastruktury. System jest uniwersalny i można go stosować w połączeniu z urządzeniami innych producentów, jeśli są oparte o otwarty protokół SIP 2.0

Grandstream to marka znana i uznana na całym świecie. Pierwszy wideotelefon IP zaoferowała już w 2005 roku. Dzisiaj jest jednym z największych dostawców rozwiązań z zakresu telekomunikacji. Dostarcza kilkadziesiąt produktów od VoIP, przez konferencje po rozwiązania sieciowe. Jest globalnie jednym z największych producentów telefonów IP.

Grandstream jest jedną z niewielu firm, które zapewniają kompleksową obsługę wszystkich potrzeb związanych z komunikacją biznesową.

Więcej informacji na https://oferta.grandstream.pl/


%d bloggers like this: