Dystrybutor kabli i akcesoriów światłowodowych, firma xbest.pl ma przyjemność zaprezentować najnowszy produkt z rodziny muf kopułowych, oznaczony jako Tracom SC K. Jest to rozwiązanie dedykowane do instalacji napowietrznych oraz kanalizacyjnych.

Obudowa posiada stopień ochrony IP65 i wykonana jest z wysokiej jakości materiału, odpornego na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych takich jak promieniowanie UV, wysokie (+60°C) i niskie (-40°C) temperatury oraz substancje chemiczne. Wymiary mufy wynoszą 295.0mm × 223.0mm × 116.0mm.

Mufa została wyposażona zarówno w 2 porty termozgrzewalne o średnicy 9mm jak i w port owalny UNCUT (2 x 12mm) umożliwiający wprowadzenie kabla magistralnego w przelocie (rozszytego) – bez konieczności jego przecinania.

Tracom SC K wyposażono w zintegrowaną tackę światłowodową o pojemności do 24 osłonek spawów (przy podwójnym ułożeniu).

Ponadto posiada panel mogący pomieścić do 9 sztuk adapterów SC/APC simplex.

Montaż światłowodów magistralnych ułatwiają metalowe uchwyty, a wszystkie metalowe komponenty wykonane zostały z materiałów odpornych na korozję.

W zestawie z mufą otrzymujemy: termokurczliwe uszczelnienie portów, metalowe uchwyty do zamontowania jej na ścianie, osłonki spawów oraz opaski samozaciskowe.


Pełna oferta produktów marki Tracom dostępna jest na stronie internetowej xbest.pl. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym w celu uzyskania informacji na temat ceny wraz z dostępnością muf SC K oraz ich wariantów!

Siedziba: Al. Jerozolimskie 96,
Polska, 00-807 Warszawa
Oddział w Rybniku: ul. Św. Józefa 141D
Polska, 44-200 Rybnik
Tel: +48 32 239 6000


Czytaj także:
TOPOWA MUFA 2020
USMAŻYŁEM ONT’a