~Aktualizacja redakcji 31.12.2020

W wyniku błędu w systemie formularzy nie wszyscy z Was mieli szanse wypełnić ankietę i zawalczyć o nagrody. Przedłużamy czas zbierania zgłoszeń o tydzień. Czekamy na Wasze odpowiedzi.


Świat pędzi do przodu nieubłaganie, mimo świątecznego spowolnienia cały czas pracujemy dla Was i planujemy 2021, aby jeszcze lepiej spełniać Wasze oczekiwania i wypełniać potrzeby.

W związku z tym przygotowaliśmy dla Was „zadanie domowe”, które pomoże nam lepiej przygotować produkty na przyszły rok. Oczywiście – nie ma nic za darmo! Skoro święta to i prezenty. Wraz z partnerami tych ankiet przygotowaliśmy nagrody za wypełnienie każdej z nich. 

Wszystkie ankiety są z założenia anonimowe, podanie danych jest dobrowolne i konieczne jedynie w celu zawalczenia o nagrody – bo jest o co.


Wraz z Firmą 4Change, którą znacie dobrze z naszych szkoleń i wydarzeń chcemy poznać Wasze potrzeby szkoleniowe. Nagrodą za wypełnienie ankiety jest szansa na dwie godziny indywidualnej pracy z trenerami firmy warte 800 zł.


Wraz z firmą Huawei, której nie trzeba przedstawiać przygotowaliśmy badanie potrzeb w zakresie sprzętu sieciowego. Nagrodą za jej wypełnienie jest szansa na tablet Huawei o wartości 1200 zł.


Wraz z TechMine I trenerami ze szkolenia Wycena spółki przygotowaliśmy ankietę ze znajomości finansów przedsiębiorstwa, dotychczasowe wyniki wskazują, że są obszary do poprawy w zakresie wiedzy niektórych, dlatego jeszcze raz zapraszam na to szkolenie. Możecie też liczyć na to, że dostaniecie je za darmo, bo za wypełnienie ankiety o znajomości finansów także gracie o szansę na darmowe uczestnictwo, warte 1000 zł.