Nowa seria MUF

Nowa seria MUF

Dystrybutor kabli i akcesoriów światłowodowych, firma xbest.pl ma przyjemność zaproponować najnowszy produkt z rodziny mufo-przełącznic, oznaczony jako Tracom FTTX MDU E12. Jest to nowa, mniejsza wersja bardzo popularnej mufy Tracom FTTX MDU E24 i przeznaczona jest do instalacji napowietrznych.

Obudowa posiada stopień ochrony IP65 i wykonana jest z wysokiej jakości materiału, odpornego na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych takich jak promieniowanie UV, wysokie (+60°C) i niskie (-40°C) temperatury oraz substancje chemiczne. Wymiary mufy wynoszą 233mm x 213mm x 72mm.


Mufa została wyposażona w port owalny UNCUT (2 x 14mm) umożliwiający wprowadzenie kabla magistralnego w przelocie (rozszytego) – bez konieczności jego przecinania. Kable klienckie (również te zakończone złączami) można wprowadzić przez jeden z 12 portów.


Montaż światłowodów magistralnych ułatwiają metalowe uchwyty wraz z opaskami ślimakowymi, a wszystkie metalowe komponenty wykonane zostały z materiałów odpornych na korozję.

Uchwyty na splittery optyczne oraz wbudowane organizery pozwalają na sprawną i intuicyjną organizację w jej wnętrzu.


Mufę wyposażono w zintegrowaną tackę światłowodową o pojemności do 20 osłonek spawów.


Ponadto posiada panel mogący pomieścić do 12 sztuk adapterów SC/APC simplex.


Montaż mufy jest możliwy przy użyciu dedykowanych uchwytów słupowych (do zakupienia osobno, dostępne w ofercie xbest.pl), dzięki czemu możliwe jest jej sprawne zdejmowanie ze słupów telekomunikacyjnych – bez konieczności rozcinania taśmy stalowej. Komfort prac serwisowych dodatkowo zwiększa blokada pokrywy uniemożliwiająca samoistne zamknięcie. Dodatkowo całość zamykana jest na kluczyk.


Pełna oferta produktów marki Tracom dostępna jest na stronie internetowej www.xbest.pl. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym w celu uzyskania informacji na temat ceny wraz z dostępnością muf FTTX MDU E12 oraz ich wariantów!

Siedziba: Al. Jerozolimskie 96,
Polska, 00-807 Warszawa
Oddział w Rybniku: ul. Św. Józefa 141D
Polska, 44-200 Rybnik
Tel: +48 32 239 6000


Czytaj także:
NOWA MUFA W XBEST.PL
ALTERNATYWA DLA ZGRZEWAREK

%d bloggers like this: