Przedstawiamy Państwu 2 edycję Wirtualnego Kongresu Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych, którego wraz z KIKE i MEDIAKOM jesteśmy organizatorem!

Na wydarzenia w świecie rzeczywistym ciągle niestety jeszcze musimy zaczekać. Dynamicznie zmieniająca się sytuacja pozwala nam z nadzieją patrzeć w przyszłość. Żałujemy, że wiosenna edycja stacjonarnej konferencji organizowanej w jednym z hoteli w Polsce nie dojdzie do skutku, w związku z tym spotkamy się ponownie, w dobrze już Państwu znanym Wirtualnym Centrum Kongresowym AVATARLAND.

Decyzja ta podyktowana została ogromem tematów, których poruszenie nie powinno czekać. Naturalne jest to, że wszyscy chcemy być na bieżąco ze sprawami, które bezpośrednio dotyczą naszej branży, a przestrzeń wirtualna pozwoli nam w jednym czasie zebrać zarówno przedstawicieli sprawujących urzędy Państwowe, ekspertów w swoich dziedzinach jak i wykwalifikowanych techników, którzy odpowiedzą na szereg istotnych pytań.

Spotkaj się z zaproszonymi przez nas ekspertami. Weź udział w warsztatach i przygotowanych przez nas prelekcjach. Przemieszczaj się po wirtualnej wyspie, która w całości opanowana zostanie przez przyjaciół iNET Group!
Śledź nasze socialmedia, sprawdzaj maila i czekaj na konkretne informacje o tym wyjątkowym wydarzeniu!
Specjalnie z myślą o Was, agenda każdego dnia będzie składała się z dwóch trzygodzinnych bloków. W przerwach w wydarzeniu, będziecie Państwo mogli wykonywać codzienne obowiązki w firmie.

Rada Programowa Kongresu już rozpoczęła pracę nad przygotowaniem agendy w nowej, udoskonalonej formule, która obejmie następujące bloki tematyczne:

DZIEŃ 1: OBSŁUGA KLIENTA / SPRZEDAŻ / MARKETING
psychologia sprzedaży / trendy w marketingu / sklepy internetowe / media społecznościowe / trendy w grafice

DZIEŃ 2: TECHNIKA I TECHNOLOGIA
rozwój GPON / technologie chmurowe / nowości w DOCSIS / 5G i alternatywne technologie radiowe

DZIEŃ 3: ZAGADNIENIA PRAWNE
nowe regulacje PKE / zagadnienia cyberbezpieczeństwa / decyzje UKE ws. dostępu do słupów / rozwój IPTV i kanałów lokalnych / najważniejsze zmiany w prawie telekomunikacyjnym i pokrewnych

DZIEŃ 4: ZARZĄDZANIE FIRMĄ
wyzwania i praktyki przy konsolidacji małych operatorów / systemy zarządzania, fakturowania i obsługi klienta / bezpieczeństwo sieci i firmy

REJESTRACJA
Rejestracja na II Wirtualny Kongres Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych rozpocznie się od najbliższego poniedziałku, 22 lutego 2021r. Już teraz serdecznie zapraszamy Państwa do licznego udziału!


Czytaj także:
WIRTUALNY KONGRES
GDY NIE DA SIĘ „LIVE”