Wirtualny Kongres

Wirtualny Kongres

Tej jesieni znów spotkamy się wirtualnie. Zdalnie, bezpiecznie, bez kosztów dojazdu i tym razem szczególnie, bo w bardzo szerokim gronie małych i średnich operatorów telekomunikacyjnych. Dzięki wspólnej inicjatywie iNET Group, Izby KIKE oraz Związkowi Pracodawców Mediów Elektronicznych i Telekomunikacyjnych MEDIAKOM, będą Państwo mieli możliwość uczestniczyć aż w trzech wydarzeniach branżowych, zorganizowanych w ciągu jednego tygodnia, w tej samej wirtualnej przestrzeni AVATARLAND.

To przełomowe wydarzenie, które w obecnych trudnych do organizowania jakichkolwiek spotkań czasach pozwoli przenieść się do świata wiedzy i nowych doświadczeń.

JEDNO MIEJSCE – JEDNA WEJŚCIÓWKA

Jedno miejsce i jedna wejściówka na aż trzy wydarzenia trwające pełen tydzień roboczy! Wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej przełomowej platformie, a dostaniesz uniwersalny login, który pozwala na swobodne przemieszczanie się w wirtualnych przestrzeniach. Pięć pełnych dni, które nie zabiorą Wam cennego czasu w pracy. Agenda zaplanowana jest w taki sposób i podzielona na bloki czasowe po to, abyś pomiędzy spotkaniami spokojnie mógł wykonywać swoje codzienne obowiązki.

BEZPIECZEŃSTWO PONAD WSZYSTKO

Wirtualne przestrzenie to miejsce w pełni bezpieczne do przeprowadzenia naszego wydarzenia. Palące tematy zmian w prawie telekomunikacyjnym oraz zmiany w naszej branży nie pozwalają na odkładanie stacjonarnego wydarzenia na kolejne, bliżej nieokreślone terminy. Kadra naszych trenerów, prelegentów i szkoleniowców zabierze ważny dla branży głos na wirtualnych deskach sceny AVATARLAND.

PLATFORMA AVATARLAND

Wirtualne Centrum Targowo-Konferencyjne AVATARLAND™ jest nową, europejską wersją platformy opartej o technologię VirBELA™.
Cała wirtualna wyspa będzie do Państwa dyspozycji, a nawigację po jej wszystkich zakamarkach ułatwi m.in. menu w języku polskim. Nie zabraknie też nowych atrakcji, rywalizacji i konkursów z nagrodami.

AGENDA WYDARZENIA

W agendzie całego wydarzenia znajdziesz tematy dla każdej z grup odbiorców – właściciele, sprzedawcy, obsługa klienta, technicy, a także marketingowcy i szkoleniowcy. Wystarczy, że wybierzesz interesujące Cię tematy i udasz się do specjalnie zaprojektowanej sali, aby posłuchać co prelegenci mają Ci do przekazania.

Pamiętaj, że już 30.11 w wirtualnych przestrzeniach Centrum konferencyjnego AVATARLAND rozpoczniemy dzień iNET GROUP! Mamy niewątpliwą przyjemność zaproszenia Was na inaugurację kongresu w celu spotkania się z zaproszonymi przez nas ekspertami.

Poruszymy ważne dla Ciebie tematy w zakresie:

  • zmian w prawie telekomunikacyjnym,
  • marketingu i prowadzenia social media,
  • telewizji OVIGO,
  • windykacji i postępowania z dłużnikami
  • nowych projektów, szkoleń i wydarzeń iNET Group.

Weź udział w warsztatach i przygotowanych przez nas prelekcjach. Przemieszczaj się po wirtualnej wyspie, która w całości opanowana zostanie przez przyjaciół iNET Group!

FORUM TECHNOLOGII I USŁUG ICT

Drugi dzień wydarzenia w całości przeznaczony będzie na spotkania, rozmowy, negocjacje i nawiązywanie kontaktów z Wystawcami i Partnerami Kongresu. To doskonała okazja, aby zapoznać się z nowymi produktami, technologiami i usługami dla branży telekomunikacyjnej.
W tym dniu nie będą prowadzone inne prelekcje ani panele dyskusyjne, co pozwoli wszystkim uczestnikom bez pośpiechu zapoznać się z aktualnymi ofertami Wystawców.

RYWALIZACJA I KONKURSY

Drugi dzień wydarzenia to również dzień rywalizacji o bardzo cenne nagrody. Odwiedź w tym dniu wszystkich Wystawców, nawiąż nowe kontakty, skanuj kody QR, a naliczone punkty zamienią się w atrakcyjne upominki.
Warto spędzać czas na wyspie, kontakty z pewnością pozostaną na długie lata, a wygrane nagrody cieszyć będą nas każdego dnia.

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ?

Pokażemy, że rok 2020 nie spisał na straty wszystkich eventów. Udowodnimy, że Wirtualny Kongres Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych to nie tylko zabawa, a przede wszystkim solidna dawka wiedzy.
Śledź nasze socialmedia, sprawdzaj maila i czekaj na konkretne informacje o tym wyjątkowym wydarzeniu!

Życzymy wszystkim dużo zdrowia i czekamy na Was 30.11 na znanej już wirtualnej platformie VirBELA, przy czym tym razem będzie to wyspa AVATARLAND – w całości spersonalizowana pod nasze wydarzenie. Dołącz do nas – http://www.kongres-pt.pl

Ze względu na Państwa obawy informujemy, że budzące wątpliwości zapisy zostały już zmienione i konferencja online staje się obecnie całkowicie legalna. Zachęcamy do zapoznania się z opinią – Sprawdź teraz!


Czytaj także:
WALNE ZGROMADZENIE KIKE
BYLIŚMY – WIRTUALNA KIKE

%d bloggers like this: