Gwarancja ceny

Gwarancja ceny

Mimo, że za oknem pojawiło się dodające nam energii słońce, jesteśmy świadomi, że w świecie biznesu nie wszystko jest takie kolorowe. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że sytuacja związana z pandemią nie pomaga nikomu z nas.

Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów stworzyliśmy program lokalnych strategii reklamowych iBOOK, który pomoże Wam dotrzeć do większej ilości odbiorców. To wszystko w przystępnej cenie dostosowanej do każdego klienta. Korzystając z naszych usług oszczędzacie czas, ograniczacie obowiązki swoich pracowników oraz co najważniejsze w obecnych czasach, redukujecie wydatki swojej działalności.

Dołączając do szerokiego grona naszych klientów, oddajecie w zarządzanie swój firmowy profil Facebook, na którym iNET GROUP w każdym miesiącu zamieszcza 8 postów ogólnych oraz 4 dedykowane o wskazanej przez Was treści. Każda grafika jest identyfikowana logotypem firmy w sposób ciekawy, jak i fachowy. Do każdego z postów przygotowywany jest copywriting przez dedykowanego pracownika.

W cenie naszej usługi otrzymujecie również:

  • 1 projekt ulotki,
  • 1 projekt plakatu,
  • 1 projekt banneru.

Dostępne są 2 style grafik, dlatego dajemy Ci wybór. Zdecydujesz, który styl bardziej pasuje do Twojej działalności – realistyczny bądź rysunkowy.

Średnia cena rynkowa za taką usługę to +/- 1500 zł netto. Nasza firma wykona ją dla Was za 699 zł netto miesięcznie! Dlaczego tak tanio? Zbudowaliśmy dużą skalę odbiorców co pozwoliło nam na zredukowanie ceny. Nasz zespół iBOOK’a dedykowany jest tylko do tego zadania.

Wybierz naszą ofertę, dołącz do grona zadowolonych klientów i przekonaj się, że iBOOK usprawni działanie Twojej firmy.

O szczegóły projektu pytaj mailowo pod adresem a.bargielska@inetgroup.eu lub zostaw swój kontakt:


Czytaj także:
POKAŻ SIĘ W INEWS

%d bloggers like this: