~Grzegorz Szeliga, iNET Group

Za każdym razem, gdy net360 pojawia się na naszych cyfrowych wracamy do wyników badań i rozmów diagnostycznych, które przeprowadziliśmy i wciąż prowadzimy z Operatorami w całej Polsce. Każda publikacja to wskazanie zalet systemu i jego przewag nad konkurencyjnymi rozwiązaniami. To właśnie efekt wieloletniej pracy i doświadczenie twórców sprawiły, że net360 jest odpowiedzią na współczesne potrzeby nowoczesnych biznesów telekomunikacyjnych, niezależnie od ich skali.

Tomasz Myśliwiec, Specjalista ds. sprzedaży FIONE podzielił się z nami swoimi obserwacjami na temat systemu.

„Z net360 korzysta już spore grono operatorów, które stale się powiększa. Jak do tej pory bestsellerem wśród pakietów był pakiet do 2399 aktywnych abonentów (najniższy), co jasno wskazuje, że nasza strategia polegająca na dostarczeniu nowoczesnego rozwiązania dla najmniejszych operatorów bardzo dobrze się sprawdza. Dzięki niskim kosztom abonamentowym i brakiem konieczności inwestowania w zaplecze serwerowe, operatorzy mogę sobie pozwolić na inwestycje w inne kluczowe sfery swojego przedsiębiorstwa tj. rozwój sieci, akcje marketingowe, a to z kolei bardzo pozytywnie przekłada się na ich konkurencyjność.
Oprócz tego moduły służące do raportowania spotkały się z bardzo pozytywnym odbiorem. Przede wszystkim ostatnia aktualizacja modułu do GUS pozwoliła operatorom na łatwe złożenie wniosku, bez dodatkowej pracy.
Podczas projektowania nowych rozwiązań, coraz bardziej staramy się patrzyć na operatora ISP nie tylko jako na przedsiębiorstwo telekomunikacyjne, ale również jako na przedsiębiorstwo w ogóle. Efektem tego jest powstanie modułu do zarządzania kadrą pracowniczą, który bardzo ułatwia kierownictwu rozliczanie i kontrolowanie efektywności pracy pracowników.
Podczas pierwszych sześciu miesięcy nabyliśmy wiele nowych doświadczeń i wdrożyliśmy w życie wiele ciekawych rozwiązań, stale słuchając sugestii i oczekiwań naszych klientów. Efekty naszych działań i odbiór społeczności ISP napędzają nas do dalszego rozwoju.”

Przypomnijmy, dlaczego właściwie powstał Net360. 

iNET Group sp. z o.o. i FIONE Sp. z o. o. współpracują właściwie od czasu powstania grupy. Wieloletnie doświadczenie FIONE w rozwoju systemu NET47 wsparte bezpośrednią relacją z setkami firm grupy iNET pozwoliło na dokonanie następnego kroku. Na bazie ponad dekady doświadczeń w branży ISP stworzyliśmy specyfikację wyjątkowego narzędzia – net360 to przyszłość systemów zarządzania. Postawiliśmy na zaadresowanie większości (a może i wszystkich) potrzeb i procesów u operatora ISP – my także jesteśmy operatorem.

Czy Net360 jest dla Ciebie?

Gotowe rozwiązanie kierujemy do operatorów o dowolnej wielkości. Wszystkie niezbędne narzędzia zintegrowane zostały w jednym systemie. Zarządzanie usługami, sprzedażą, zespołem, raportowanie, windykacja, statystyki – wystarczy jedno kliknięcie! Pamiętaj także, że wygodny model współpracy NET360 nie obciąża Twojego budżetu, a z powodzeniem generuje zwiększone zyski w Twojej firmie!

W czym tkwi nasza największa przewaga? Słuchamy i reagujemy. Dlatego nasi specjaliści cały czas zbierają Wasze pytania i sugestie. Chcesz, aby net360 wyprzedzał Twoje potrzeby? Masz pytania dotyczące działania systemu i jego integracji z innymi narzędziami? Wypełnij nasz formularz kontaktowy, dzięki któremu budujemy obszerną bazę FAQ.


Czytaj także:
+80 KLIENTÓW MIESIĘCZNIE