Konsorcjum Metroport jest grupą współpracujących ze sobą operatorów ISP. W naszej ofercie posiadamy szereg rozwiązań pozwalających operatorom na świadczenie przez nich wysokiej jakości usług telekomunikacyjnych.

Oferujemy kompletną platformę IPTV, która umożliwia łatwe i szybkie wdrożenie usług telewizyjnych wysokiej jakości. Nasza platforma charakteryzuje się nowoczesnym interfejsem użytkownika, przyjaznym dla odbiorcy w każdym wieku. Jesteśmy elastycznymi partnerami, gotowymi dostosować się do różnych modeli współpracy, aby sprostać indywidualnym potrzebom naszych partnerów. Oferujemy wiele opcji, w tym:

– Model pełnej pakietyzacji,w ramach którego zapewniamy kompleksowe rozwiązanie obejmujące zarówno technologię, jak i zawartość telewizyjną. Wdrażamy i zarządzamy całością procesu, w tym formalnościami, utrzymaniem infrastruktury, a także dostarczamy szeroki wybór kanałów telewizyjnych. 
– Model platformy technicznej dla operatorów, którzy preferują zachowanie kontroli nad swoją pakietyzacją,  w którym dostarczamy wyłącznie zaawansowaną platformę techniczną umożliwiając operatorom skupienie się na tworzeniu własnej oferty i zarządzaniu treścią. 

W ramach naszej usługi mobilnej MVNO opartej o infrastrukturę P4 udostępniamy pakiety NoLimit z internetem oraz dedykowane karty SIM do transmisji danych. Nasze usługi działają w ramach roamingu międzynarodowego, co umożliwia operatorom oferowanie swoim klientom szerokiego zasięgu usług mobilnych. Dodatkowo, dzięki funkcji Wifi calling użytkownicy mogą prowadzić rozmowy poprzez sieć Wi-Fi, co zapewnia wygodę i oszczędność kosztów. Wkrótce wzbogacimy naszą ofertę o karty eSIM, które umożliwią korzystanie z naszych usług w najnowszych urządzeniach.  

Ponadto w naszej ofercie znajduje się również hurtowy dostęp do internetu, umożliwiający operatorom zapewnienie stabilnego i szybkiego połączenia internetowego swoim klientom oraz wyspecjalizowany Help Desk techniczny, który zapewnia wsparcie operatorom oraz ich klientom w przypadku pytań czy problemów technicznych.