Big410

Można wstać, bić brawa, nawet zdmuchnąć świeczki, tylko błagam…ani słowa o gwiazdce pomyślności czy abstynencji, której konsekwencją będzie chowanie się pod stół czy chłosta dwoma kijami 😉 Ale do sedna. Tak! Mamy to! Setne wydanie Cyfrowego Tygodnika dla Operatorów i nieprzypadkowe, drugie urodziny naszego wydawnictwa. Zaskoczeni? My też. Zaczynaliśmy skromnie od trochę bardziej kolorowej i trochę lepiej przemyślanej formuły mailingu. Bardzo szybko okazało się, że właśnie takiej formy szukaliście. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i dzbankom kawy wypijanym w każdą środę udało się stworzyć format, który pełni funkcję informacyjną, poznawczą, integracyjną a czasem nawet rozrywkową.

Przez równo dwa lata pojawiło się Was prawie 20 000. Przeczytaliście 392 artykuły, łącznie ponad 80 000 razy! To przerosło nasze oczekiwania i sprawiło, że w każdym kolejnym tygodniu staramy się tworzyć jeszcze ciekawsze teksty w bardziej interesujących formułach. A ponieważ urodziny nieodzownie kojarzą się z prezentami, to możecie je wysyłać na adres naszej redakcji podany w stopce 😉 A mówiąc zupełnie serio, to my mamy dla Was wyjątkowy prezent. 20 miejsc na urodzinowy PAINTBALL razem z iNEWS i zespołem iNET GROUP. Uczestnictwo jest BEZPŁATNE a wydarzenie współorganizuje Inter Skills. Urodzinowy paintball odbędzie się na jednej z dostępnych w Polsce aren a o wyborze lokalizacji zadecydujecie Wy, wskazując w formularzu preferowane miejsce.
PAINTBALL.png

Co trzeba zrobić? Zarejestrować się i przyjechać z dużym zapasem energii i celnym okiem. Na miejscu zapewnimy Wam świetną rozrywkę, regenerujący posiłek i zaciętą rywalizację. Urodzinowy paintball iNEWS jest zorganizowany wyłącznie dla właścicieli ISP a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapraszamy!


 

Czytaj także:
NAJLEPSZY PARTNER
MISJA ISP