Lubuskie pod prądem

Lubuskie pod prądem

Big472

Chcemy zaprosić Cię na szkolenie SEP 1kV G1 E/D, organizowane przez iNET Group Sp. z o.o. Szkolenie odbędzie się dnia 29 listopada w Gorzowie Wielkopolskim. Wszystko rozpocznie się o godzinie 9:00.

Co zapewniamy?
Doświadczoną kadrę szkoleniową i obiekt, który pozwoli komfortowo przeprowadzić zajęcia. Zapewniamy poranną kawę i ciepły posiłek dla uczestników. Jakby nie patrzeć, o pustym żołądku nie da się uczyć!
Po pozytywnie zdanym egzaminie uzyskasz uprawnienia SEP 1kV G1 E i/lub D (lub inne jeżeli potrzebujesz).

Jaki jest cel szkolenia?
Szkolenie jest głównie skierowane do osób, którym kończy się okres ważności posiadanych uprawnień i chciałyby je odnowić lub dopiero zaczynają swoją przygodę z prądem. Szkolenie jest jednodniowe i składa się z dwóch części:
– wykładu przypominającego podstawy elektryki/elektroniki
– egzaminów końcowych.
Materiały szkoleniowe możecie otrzymać od nas mailowo, jeszcze przed rozpoczęciem szkolenia.

Chcę uczestniczyć w szkoleniu!
Jeżeli chcesz wziąć udział w szkoleniu, wypełnij nasz formularz rejestracyjny. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszym Specjalistą PR&SkillsMarcinem Beczkiem.

NEWSDLINK

Cena szkolenia to 420 zł/netto od osoby za jeden egzamin. Drugi egzamin (w wypadku gdy podchodzisz jednocześnie do egzaminów z Dozoru i Eksploatacji) dodatkowo płatny jedyne 299 zł/netto.
Jeżeli nie odpowiada Ci listopadowy termin, prosimy o informację. Szkolenia organizujemy przez cały rok w różnych regionach kraju. Masz większą grupę do przeszkolenia i chcesz zorganizować SEP 1kV bliżej Twojej lokalizacji? Zadzwoń do nas lub napisz.

Marcin Beczek
Specjalista ds. Projektów Rozwojowych iNET group Sp. z o.o.
email: marcin.beczek@inetgroup.eu
Tel: +48 574 000 156


Czytaj także:
SZKOLENIA WYSOKOŚCIOWE
ZBUDUJ Z NAMI Wi-Fi

%d bloggers like this: