Wigilia Kablowa 2019

Wigilia Kablowa 2019

Big482

Podczas Meetingu w Zakopanem widziałem lekko oprószone bielą szczyty Tatr. Wracając tam w ostatni weekend, zauważyłem, że śniegu nieco przybyło. Podobno w tym samym czasie w Siennej można już było śmiało woskować narty i przecierać gogle. Tak moi drodzy, to już ten czas. Śnieg nad Puchaczówką oznacza, że już za kilkanaście dni spotkamy się na wyjątkowej uroczystości – Wigilii Kablowej 2019.
Moment refleksji nad poprzednim rokiem i budowanie ambitnych planów na nadchodzący, 2020. To wszystko rozpocznie się w przytulnych wnętrzach malowniczo położonej, góralskiej willi. I ręczę głową za każde słowo 🙂 Jeśli nie mieliście wcześniej okazji do wzięcia udziału w tej 3dniowej uroczystości, to koniecznie przeczytajcie moją recenzję ubiegłorocznego, wigilijnego spotkania Operatorów (znajdziecie ją w dole tej publikacji), spakujcie walizki i zaznaczcie grubym markerem 4 grudnia na ściennym kalendarzu.

WK2019.png

Malownicze góry, doliny i przełęcze przywitają Was swoim urokliwym klimatem, który mocno zyskuje zimową porą. Smaki i zapachy tradycyjnej i regionalnej kuchni nie pozwolą Wam odejść od suto zastawionych stołów. Może nawet przez chwilę uda się Wam zapomnieć o pracy? A po jedzeniu, w drogę! Przygotowane przez organizatorów atrakcje to doskonały sposób na rozpoczęcie ostatniego miesiąca roku. Ich pełną listę możecie znaleźć w jednym z formularzy poniżej.
Jeśli jednak przyjedziecie do Puchaczówki nie tylko dla wypoczynku, możecie liczyć na konkrety zarówno ze strony Partnerów wydarzenia jak i samych uczestników. Willa w Siennej to miejsce nowych przyjaźni, ale również początek historii wielu rentownych biznesów i rozwojowych działań.

W 2019 nie będzie inaczej. O właściwą oprawę i rangę wydarzenia zadbają organizatorzy:

protelko

pike

piksel.png

Mediakomtelekabel

puch.png


Jeśli masz już plany na 4-6 grudnia…zmień je. Rejestracja na Wigilię Kablową 2019 już ruszyła. Formularz dla uczestników oraz zapisy na atrakcje, w których możesz wziąć udział podczas wydarzenia, znajdziesz w poniższych linkach. Do zobaczenia w Puchaczówce!

puchaczrej

puchaczatrakcjeMało? W tym roku Canal+ obdarował nasze spotkanie niespodzianką – występem grupy PP Chilli Jazz Cafe, który poprowadzi nas muzycznie od tradycyjnych kolęd, przez chilli jazz do posłuchania, tańca także aktualnych rytmów, z udziałem sekcji trąbka + sax. Więcej na www.protelko.pl.

jazz.jpg


 

Czytaj także:
PUCHACZÓWKA 2018
FORTEL 10 SUBIEKTYWNIE

%d bloggers like this: