Big494

Można by rzec „Wesołych Świąt!”, ale na to przyjdzie czas w kolejnym tygodniu. I chociaż jeszcze do Świąt daleko to myślę, że już dzisiaj możemy porozmawiać o tym, co znajdziecie pod choinką. Skrzaty i elfy w magazynach iNET GROUP szykują dla Was wyjątkowe paczki, w których każdy z Was znajdzie VOUCHERY o wartości 3000 złotych! Pisząc „każdy” mam na myśli członków iNET GROUP, co nie oznacza jednak, że pozostali Operatorzy nie mają szansy na równie wartościowe prezenty w te święta. Wystarczy dołączyć do nas do końca grudnia tego roku, aby cieszyć się nie tylko klasycznymi wdrożeniami dostępnymi w grupie, ale także zyskać dzięki wyjątkowej, świątecznej paczce. A co dokładnie znajdziecie w środku?

vouchery.png

999 zł na dowolne szkolenie Kopalnia Wiedzy TECHMINE

420 zł na uczestnictwo w szkoleniu i egzamin SEP 1kV gdy wysyłasz przynajmniej dwóch pracowników

600 zł na Tajną Kancelarię SayF

855 zł na uczestnictwo w dowolnym szkoleniu Pracownik ROKU

2x 99 zł zniżki na 25 i 26 iNET Meeting

To razem ponad 3000 zł na Święta! Do wykorzystania do końca 2020 roku! Każdy Operator w naszej grupie otrzyma od nas właśnie taki, wyjątkowy prezent. A niewtajemniczonym przypominamy, na czym polega członkostwo w iNET GROUP.
W ramach miesięcznej składki członkowskiej otrzymujesz nielimitowany dostęp do oferowanych przez nas wdrożeń i preferencyjnych cen na usługi. Obsługa prawna i windykacja, marketing, opieka medyczna, VOiP i MVNO, szkolenia, to tylko kilka z oferowanych w grupie korzyści, z których najważniejsze znajdziesz na naszej stronie TUTAJ. Ale to nie wszystko! Od czasu 24iNET Meetingu w Zakopanem mamy dla Was również Inspektora Ochrony Danych oraz Tajną Kancelarię SayF!

Również nasi Partnerzy mogą liczyć na świąteczne gifty. Wyprzedzając nadchodzące, wiosenne wydarzenie, wysyłąmy Wam w prezencie VOUCHER na 20% rabat na zamówienie powierzchni wystawienniczej.

Wejdź z nami w Nowy Rok! Chcesz wiedzieć więcej i dołączyć do iNET GROUP?

Circle buttonINET.png


 

Czytaj także:
iNET GRAND TOUR
POLSKI KAPITAŁ – CZYM TO SIĘ JE?