Wygraj bilet na Hawaje!

Wygraj bilet na Hawaje!

Big538

Myślisz poważnie o swoim biznesie? Obserwujesz rynek telekomunikacyjny i zwracasz uwagę na subtelne, ale konsekwentnie postępujące zmiany? Patrzysz na „sąsiadów”, którzy również z niepokojem zerkają w przyszłość? To pewne. Widzisz i rozumiesz jak ważna jest adaptacja biznesu do wymagań zmieniającego się rynku. Tak samo lokalnie jak i w szerszej skali. Wiesz, że doświadczenie branży, sprawdzona technologia i wiedza przedsiębiorców takich jak Ty są nie tylko szansą na przetrwanie, ale przede wszystkim na pewny i stabilny rozwój Twojej firmy. Wiesz również, że nie ma co wróżyć z fusów ani pytać szaman o przyszłość. Lepiej skierować swoje kroki do Bełchatowa, gdzie już za kilka tygodni spotkamy się podczas 25 iNET Meetingu / OKTEL 6.

To właśnie w Bełchatowie, podczas majowej konferencji, wymienisz doświadczenia z kolegami i koleżankami z branży, poznasz nowe rozwiązania technologiczne i wspólnie z prawie 500 uczestnikami zadecydujesz o przyszłości branży. Poznasz nowe metody reklamy i sprzedaży oraz narzędzia pozwalające na skuteczne konkurowanie na trudnych, lokalnych rynkach. Zaproszeni przez nas prelegenci to zarówno znani Ci i doceniani specjaliści jak i nowe twarze, które wnoszą nowe spojrzenie na telekomunikację i wieloletnie praktyki w dominujących obszarach biznesu. W hawajskim porcie Bełchatowa spotkasz Michała Latuszewskiego (Kancelaria KLARP), Tymoteusza Biłyka (KORBANK SA), Bernarda Frugę (isrikuz.edu.pl) Adriana Olkisa (EPULEGAL), Grzegorza Szeligę (iNET GROUP Sp. z o.o.), Tomasza Pawłowskiego (Metroport Sp. z o.o.) i wielu innych. Jak się zapewne domyślasz, pozostałych prelegentów, tematy wystąpień i warsztatów oraz przygotowane przez nas atrakcje będziemy sukcesywnie publikować w kolejnych wydaniach iNEWS.

Dzisiaj mamy dla Was wyjątkową gratkę w hawajskim stylu! Wielkimi krokami zbliżamy się do zamknięcia pierwszego progu cenowego wejściówki na 25 iNET Meeting / OKTEL 6. Tylko do północy 29 lutego możesz zarejestrować swoje uczestnictwo w najniższej w branży cenie. Ale to nie wszystko. Wśród wszystkich zarejestrowanych do końca lutego wylosujemy jednego szczęśliwca, który otrzyma BONUSOWĄ WEJŚCIÓWKĘ na naszą konferencję.

cenyrEJESTRACJA

Wraz z rozpoczęciem nowego miesiąca wejdziemy w drugi próg cenowy, w którym koszty uczestnictwa w 25 iNET MEeetingu / OKTEL 6 wyniosą 599 zł dla Operatorów i ich pracowników oraz 999 zł dla pozostałych, spoza grona ISP. Nie zwlekaj i już dziś wypełnij formularz rejestracyjny.
Przypominamy także o prezentach przygotowanych dla najszybszych w branży.

Dla pierwszych 200 osób, które wypełnią formularz rejestracyjny mamy wyjątkowy prezent – praktyczny i wytrzymały plecak! Po 16 dniach otwartej rejestracji zostało ich już tylko kilkadziesiąt.

plecak-v2b

Mało? Mamy więcej. Pierwsze 100 osób, które w terminie opłacą fakturę pro-forma za uczestnictwo, otrzymają od nas indywidualny KOD RABATOWY o wartości 100zł, na zakup 4-PAKA audio i e-booków serii ISRIKUZ na stronie Centrum Edukacyjnego ISRIKUZ. teraz macie szansę zapoznać się z publikacjami dla przedsiębiorców, autorstwa jednego z prelegentów majowego wydarzenia, uznanego w Polsce i na świecie Bernarda Frugi – trenera zarządzania, autora i doradcy biznesowego.

Tak gorąco jeszcze nie było, ale jakby nie patrzeć Hawaje to nie przelewki! Do zobaczenia w Bełchatowie na 25 iNET Meetingu!

rEJESTRACJA


Czytaj także:
25 iNET Meeting – ALOHA!
JAJA W TROPIKACH

%d bloggers like this: