„BiI” podsumowanie

„BiI” podsumowanie

~ Dariusz Fudala, SAYF

Spędziliśmy dużo czasu, żeby przygotować webinarium, na którym wielu z  Was miało okazję być. Po raz pierwszy organizowaliśmy wydarzenie online, więc przygotowanie techniczne dźwięku, obrazu i całej transmisji na najwyższym poziomie postawiliśmy na szczycie naszych zadań. Oczywiście bez treści merytorycznej nie mielibyśmy o czym mówić na naszym wystąpieniu, ale jako fachowcy o to akurat nie musieliśmy się martwić i mogliśmy skupić się głównie na wizualnej części prezentacji. Jak to mówią, co się nie dopowie, to się „dowygląda”. A mówiąc zupełnie poważnie, cały nasz zespół, a głównie nasi eksperci Andrzej Fudala i Jerzy Figurski, przez wiele tygodni pracowali nad dokumentami i procedurami, które pomogą zapewnić bezpieczeństwo u przedsiębiorców telekomunikacyjnych.

Dla tych, którzy nie wzięli udziału w webinarium, mamy dwie informacje – dobrą i złą.

Zacznę od złej. Po wydarzeniu na żywo rozmawialiśmy z kilkoma uczestnikami i dostaliśmy feedback, że bardzo podobała się cała formuła, a temat był ciekawy i fajnie poprowadzony. Mogliście więc spędzić z nami ponad godzinę i poznać kilka ciekawych rozwiązań, które proponujemy, ale byliście w tym czasie gdzieś indziej.

Dobra wiadomość jest taka, że po czerwcowym rozporządzeniu opracowaliśmy rozwiązanie dla ISP i pozostałych przedsiębiorców telekomunikacyjnych, a w nim gotowe zasady i procedury w formie dokumentacji, które nadal możemy Wam przedstawić i oczywiście pomóc wdrożyć.

To właśnie o nich mówiliśmy na webinarium w ubiegłym tygodniu. Temat okazał się ważny i ciekawy, bo na 60 zarejestrowanych osób 50 wzięło udział w wydarzeniu i zostało do końca, czyli do odpowiedzi na pojawiające się w trakcie pytania. Widzimy, że takie spotkania są potrzebne i na pewno będziemy organizować kolejne wydarzenia, także śledźcie iNEWS oraz nasze media społecznościowe i zapraszamy do kontaktu.

Idą święta, więc dorzucamy jeszcze jedną dobrą wiadomość. Jeżeli jesteście zainteresowani zakupem i wdrożeniem przygotowanej przez nas dokumentacji, co umożliwi sprawne wywiązanie się z obowiązków wynikających z zapisów rozporządzenia, zostawcie dane kontaktowe w poniższym formularzu, a przy odpowiedniej liczbie zgłoszeń będziemy mogli zaproponować lepsze warunki dla ISP zrzeszonych przy iNET Group.

fca2019

lub skontaktujcie z Robertem Lisem robert.lis@inetgroup.eu.

Na sam koniec, korzystając z okazji, w imieniu całego zespołu SayF w składzie Jerzy, Andrzej i Darek życzymy wszystkim czytelnikom iNEWSów rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu sukcesów w nadchodzącym 2021 roku.

~ Dariusz Fudala, SAYF


Czytaj także:
CZY TECHNOLOGIA LUBI PRZEPISY?

%d bloggers like this: