~ Grzegorz Szeliga; iNET GROUP

Czego się spodziewać po 2021 roku?

Gdziekolwiek nie czytam widzę – że warto jest wyznaczać sobie cele. Nowy rok jest jak nowa czysta kartka i z jakiegoś powodu (chyba związanego z ponownym wydłużaniem się dnia i powrotem do normalnej aktywności) staje się naturalnym momentem do takich działań.
W związku z tym chciałbym Wam opowiedzieć jakie cele plany mamy przygotowane w iNET Group, cały 2021 to bardzo wiele czasu, więc na razie chciałbym się skupić na jego pierwszej połowie.

Marketing

W projekcie iBOOK nie osiadamy na laurach. Już w tej chwili proponujemy Wam dwie wersje grafiki postów i nowe narzędzia w promowaniu. Więcej na ten temat w osobnym artykule w tym wydaniu oraz w mailingu od Alicji prowadzącej ten projekt.
Pracujemy też wraz z Dziuplą Drwala nad innymi metodami promocji i pozyskiwania leadów, będziemy otwierać dyskusję na ten temat w najbliższym czasie, tak aby z dostępnych narzędzi i metod wybrać takie, które najbardziej pasują do Waszej specyfiki, aby wraz z Wami stworzyć najskuteczniejsze akcje.

Biznes

W którymś z wywiadów przeczytałem o podaży ok. 100 ISP na rynek w celu akwizycji. To są procesy które będą się działy, natomiast jako iNET pomagamy znaleźć alternatywę do akwizycji, oraz do ujrzenia obrazu całości Waszych aktywów co pozwoli podjąć właściwie decyzje, rozwoju, konsolidacji czy też wspomnianej akwizycji. Pierwsze warsztaty z tej tematyki – O CO ZAPYTA INWESTOR? – już w najbliższą sobotę, jeżeli interesuje Was ten temat to robert.lis@inetgroup.eu jest w stanie znaleźć dla Was ostatnie miejsca w dobrej cenie na to wydarzenie.

Natomiast jest to dopiero początek, zamierzamy położyć duży nacisk na działania w sferze wartości posiadanych zasobów, w oddzieleniu od sum z faktur i rachunku zysków i strat.
Nie jest to jedyne szkolenie jakie oferujemy, wraz z nowym rokiem ruszyła nowa seria szkoleń wysokościowych oraz SEP 1kV. Wspomniany już Robert chętnie odpowie na Wasze pytania w tym zakresie.
W ramach wsparcia biznesu integrujemy naszą platformę i-Sign z popularnymi CRMami, których używacie na co dzień aby była jeszcze prostsza w implementacji i użyciu.

Integracja

Jeżeli tylko będzie taka możliwość, to po rocznej przerwie chcemy wrócić do iNET meetingu. Są pewne sygnały że przełom wiosny i lata da nam wytchnienie i zdejmie z nas obostrzenia, natomiast na razie jest to w sferze planów. Mamy ich kilka na każdą ewentualność, a niezależnie od nich na pewno chcemy utrzymać inicjatywę Kongresu Telekomunikacyjnego wg pomysłu KIKE Events.

Sprzęt

Kontynuujemy współpracę z wiodącymi dostawcami rozwiązań dla Operatorów Telekomunikacyjnych, w niedzielę zamykamy pierwszą w tym roku ankietę, pierwszą także z nagrodą od dostawcy – tabletem od Huawei – warto się z nią zapoznać i wypełnić. Ułatwi nam to dopasowanie ofert do realnych potrzeb Operatorów. Ankieta jest opracowana w taki sposób aby nie pytać o nic więcej niż jest potrzebne, a jej wyniki są oddzielone od danych wypełniających. Ankietę możesz wypełnić TUTAJ.

Projekty wspólne

TV OVIGO, realizowana z czeskim partnerem – firmą Modern TV. Tu oczekiwania są duże. Aktualnie jesteśmy w fazie intensywnego wzrostu (grudzień to 20% przyrostu bazy abonenckiej) i uruchamiamy kolejne promocje. Teraz to najlepszy czas aby bez kosztów czy zobowiązań dołączyć do OVIGO i korzystać z promocji, opcji na akcje za sprzedaż usług oraz preferencyjnych warunków zakupu urządzeń (aktualnie do pięciu sztuk, szósta za 1 zł). Gdybyście chcieli wiedzieć coś więcej na ten temat – zapraszam do kontaktu z Martą z Ovigo – info@ovigo.tv

VOIP – W pierwszej połowie roku należy spodziewać się zmian w usługach VoIP. Stawki rozliczeniowe zmienią swoje proporcje i pojawią się dodatkowe regulacje. Jesteśmy na nie gotowi i będziemy, wraz z LoVo komunikować się z Wami na bieżąco.

PRAWO

Do połowy roku spodziewamy się zakończenia odroczonych prac nad PKE i wraz z kancelariami KLARP i SayF, w ramach ich podzielonych kompetencji będziemy dostarczać, jak do tej pory wzorce dokumentów i postępowań oraz modelowe wdrożenia.

Tyle tytułem wstępu i planów. Zapowiada się pracowity i owocny czas najbliższych miesięcy. Czego Wam i sobie życzę.

~ Grzegorz Szeliga; iNET GROUP


Czytaj także:
ZMIANY WE WZORACH UMÓW DLA ISP