Marketing za 420zł

Marketing za 420zł

Big457

Dlaczego palimy cygaro, siedząc w bordowym, skórzanym fotelu? Bo mamy na to czas, zlecając część codziennych zadań na zewnątrz. Poza struktury naszej firmy. Tam gdzie możemy, w efektywny sposób oszczędzamy czas, zasoby, ludzi i pieniądze. Dlatego właśnie stworzyliśmy program lokalnych strategii reklamowych iBOOK, który w 92% przypadków, na przestrzeni kilku miesięcy, przyniósł Operatorom wymierne korzyści. Usługę wycenianą przez, niedoświadczone w branży telekomunikacyjnej, agencje reklamowe na poziomie 900-1500 złotych/netto miesięcznie, wykonaliśmy szybciej, lepiej i taniej. W promocyjnym okresie wprowadzania do naszego portfela wdrożeń, iBOOK był oferowany Operatorom w kwocie 655 zł/netto. Zaś członkom naszej grupy, w niespotykanej na rynku cenie niespełna 433 zł/netto miesięcznie.

24 iNET Meeting w Zakopanem to ostatni dzwonek na podpisanie umowy marketingowej z naszą grupą, na wspomnianych wyżej warunkach. Tylko do 30 października możecie skorzystać z iBOOK w najbardziej atrakcyjnych cenach na rynku. Po jesiennej konferencji stawki za usługi reklamowe naszej grupy wrócą do poziomu sprzed okresu promocyjnego. Odpowiednio 799 zł/netto dla Operatorów niezrzeszonych i 550 zł/netto dla członków iNET GROUP. Oczywiście tych, którzy już podjęli z nami współpracę w ramach iBOOK, obowiązuje gwarancja ceny, zarówno przez cały czas trwania umów o współpracy jak i w momencie ich przejścia na czas nieokreślony. Zostały już tylko 3 tygodnie aby dołączyć do programu iBOOK na preferencyjnych warunkach. Jeśli nie jesteś w iNET GROUP, zapraszamy. Dzięki naszej grupie, w ramach skromnej składki członkowskiej otrzymasz nie tylko niższą cenę na działania marketingowe, ale także wsparcie w obszarach prawnych, finansowych, bezpieczeństwa danych (RODO, IOD, Tajna Kancelaria), opieki zdrowotnej i wielu innych korzyści dla małego i średniego biznesu.

Więcej szczegółów poznasz podczas 24 iNET Meeting w Zakopanem, w dniach 28-30 października. Rejestracja na konferencję trwa do 18 października. Zapraszamy! Do zobaczenia w Zakopanem.


buttonr

kof banner


 

Czytaj także:
NIE ZALEWAM
FACEBOOK #1

%d bloggers like this: