Pocałuj żabkę

Pocałuj żabkę

Big455

„Dawno, dawno temu żył książę, który był bardzo niedobry dla swoich poddanych…”, ale jak chcecie przypomnieć sobie bajkę, to zapraszam TUTAJ. Moje zadanie jest zdecydowanie inne i poza tytułem warsztatu, nie ma nic wspólnego z legendami, bajkami czy baśniami. „Warsztat” to, w przypadku naszej żabki, słowo klucz. Kilka tygodni temu prezentowaliśmy Wam harmonogram szkoleń zerowego dnia konferencji w Zakopanem. Znani w branży fachowcy przygotowali dla Was praktyczne wskazówki na usprawnienie działania Waszych biznesów. Grzegorz Szeliga, Michał Latuszewski, Maciej Połom, eksperci Infradata i DIM oraz ja, który pokażę Wam jak cmoknąć żabkę i zrobić z niej „księcia na dzielni”. Listę dostępnych podczas konferencji warsztatów i formularze rejestracyjne przypominamy w tym wydaniu iNEWS.

ALE ŻE ŻABKĘ?
Tak, żabkę. Małe i średnie biznesy, szczególnie te, które mają za sobą już pewną historię, przypominają mi starą, małą żabkę, siedzącą na lilii na środku zapyziałego jeziora. Ponuro, bagniście, liść ledwie utrzymuje wiekową żabkę, ale ta od lat zostaje tam gdzie jest. Jakby nie patrzeć, jakaś mucha od czasu do czasu przyleci, zatem jest co jeść. Inne płazy już dawno opuściły sadzawkę i z sukcesem kumkają w wyższej lidze. Ale skoro miało nie być bajkowo, przejdę do konkretów.

CMOK NIE WYSTARCZY
Trzeba się nieźle napracować, żeby wprowadzić zmiany, które dla wielu wydają się zbyt odważne. Trzeba przekonać samego siebie, że to co pielęgnujesz od lat jest zwyczajnie słabe i nie przynosi efektów. Trzeba mieć dużo determinacji i doświadczenia, aby rywalizować z większymi od siebie jak równy z równym. Podczas mojego warsztatu w Zakopanem nie będę teoretyzował. Na przykładzie konkretnie istniejącej firmy, może Twojej (jeśli faktycznie jesteś gotowy na zmiany), pokażę Wam, krok po kroku, jak przeprowadzić metamorfozę swojej marki. Opowiem o kosztach i korzyściach oraz o budowaniu konkurencyjnej oferty. Za pomocą kilku wyspecjalizowanych narzędzi poprawimy identyfikację wizualną wybranej firmy i zbudujemy pakiet marketingowy, który wyróżni naszą dawną żabkę na tle nie tylko lokalnej konkurencji, ale również telekomunikacyjnych gigantów. Odpowiem na Wasze pytania i wyposażę Was w harmonogram zmian, który będzie mogli zaadoptować w swoich biznesach operatorskich. Zapraszam na warsztat POCAŁUJ ŻABKĘ…

A6

warsztaty


 

Czytaj także:
WARSZTATY ZAKOPANE
3 LATA NOWEJ KOMUNIKACJI

%d bloggers like this: