Takich 2 jak nas 3 to nie ma ani 1

Takich 2 jak nas 3 to nie ma ani 1

Big531

Branża telekomunikacyjna wciąż stawia na rozwój. Operatorzy zwiększają swoje zasięgi, atakują nowe rynki i branże. Podobnie my, aby dotrzymać tempa zwiększamy możliwości i potencjał zespołu iNET GROUP. Z końcem ubiegłego roku dołączył do nas Robert Lis, którego wielu z Was zdążyło już poznać podczas spotkań, poprzez rozmowy telefoniczne czy też nasze publikacje. Natomiast początek tego roku to zdecydowana dominacja kobiet i nowe, pełne energii osobowości na pokładzie.

dom

Dominika Chomik – Specjalista ds. Eventów. Uwielbia malować, kocha fotografię, brzdąkanie na gitarze. Jest molem książkowym i bardzo lubi szperać w internecie w poszukiwaniu różnych ciekawostek i nowinek. Rozrywka, zabawy i atrakcje to jej świat.

Dominika w iNET Group odpowiedzialna jest za wsparcie przy organizacji znanego Wam iNET Meetingu. Kontakt z prelegentami, dbanie o właściwą rejestrację uczestników, a także wsparcie w organizacji hotelu podczas konferencji.


 

barbara

Barbara Mikrut – Specjalista ds. komunikacji i projektant grafik. „Rysuje fejsbuki”, projektuje i tworzy materiały do druku. Copywriter, współzałożyciel Dziupli Drwala. „Rzuciła wszystko” i wróciła do swojej pasji: szeroko pojętego marketingu.

Z ramienia iNET GROUP, odpowiedzialna za kontakty z operatorami, organizację akcji reklamowych i planowanie komunikacji z Klientami. Kiedy tylko może odpoczywa na łonie natury, chodzi po górach, biwakuje. Ponad wszystko kocha labradory. Znana w Dziupli Drwala pod pseudonimem „Siekiera” codziennie przerzuca sztangę. Prywatnie miłośniczka dobrego metalu/rocka. Z zawodu inżynierka logistyki.


 

Alicja

Alicja Bargielska – Specjalista ds. marketingu. Wkręcona w social media jak kornik w świeżą sosnę. Prywatnie domowy sushi chef i miłośniczka owoców morza, dobrej zabawy w gronie znajomych i białego szaleństwa na freeRide.

W iNET GROUP realizuje założenia strategii reklamowych dla Operatorów i zarządza budżetami reklamowymi kampanii w całej Polsce. Diagnozuje potrzeby wdrożeniowe na lokalnych rynkach i wspiera projekty rozwojowe iNET GROUP.


 

Czytaj także:
KOTY, SZTANGA I BMW
iNET GRAND TOUR

%d bloggers like this: