Webinar HomeOffice

Webinar HomeOffice

BlogBIGmarzec261

Praca zdalna to obecnie jedyna skuteczna i bezpieczna metoda realizacji sprzedaży i obsługi Klienta. Właściwa organizacja HomeOffice to sprawdzian własnej dyscypliny, którego wielu z nas zdarza się nie zdać. Nowe środowisko pracy, inne narzędzia, inna forma komunikacji z zespołem i Klientem, problemy z zarządzaniem własnym czasem. Wiele czynników ma wpływ na naszą efektywność, która pod koniec dnia jest najważniejszym wyznacznikiem naszej pracy.

Pytanie nie brzmi „czy zrobiliśmy to co do nas należy?”, ale „dlaczego zajęło nam to tyle czasu?”. Finalnie HomeOffice to chyba najlepszy poligon treningowy słynnej Work&Life Ballance (równowagi między pracą a życiem), a każdy z Was może szybko odnaleźć się w takim trybie pracy. Wystarczy dokręcić kilka śrubek, o których opowiem podczas najbliższego webinaru iNET GROUP – Skuteczny HomeOffice. Zapraszam Was do udziału już w najbliższy wtorek, o godzinie 13:00.

Podczas 90 minut warsztatu online będziemy rozmawiać o:

  • stanowisku pracy w warunkach HomeOffice,
  • zarządzaniu czasem,
  • planowaniu i skutecznej realizacji zadań,
  • komunikacji z Klientem i zespołem,
  • monitorowaniu własnej efektywności.

Pokażę Wam również jak zastosować w praktyce 10 zasad skutecznego HomeOffice. Dostęp do webinaru otrzymają wyłącznie zarejestrowani uczestnicy. Na godzinę przed naszym spotkaniem wyślę do ciebie przypomnienie o warsztatach. Do zobaczenia we wtorek 31 marca, o godzinie 13:00.

webrej


 

Czytaj także:
BRAK EFEKTÓW ZE SZKOLEŃ?
NIE ZALEWAM

%d bloggers like this: